O FIRMIE

 

Firma Solplast działa na rynku tworzyw sztucznych od 1990 roku. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala jej działać w obecnym otoczeniu pewnie i perspektywicznie. Stosując nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy surowce nasza firma zapewnia możliwość szybkiego dostosowania się do potrzeb zleceniodawcy, oferując produkty najwyższej jakości.

Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych w technologii wtrysku i rozdmuchu w dowolnych ilościach, używając form własnych oraz powierzonych, ze wszystkich rodzajów tworzyw i w każdym kolorze.

Firma Solplast jest typową firmą rodzinną stawiającą na jakość i nowoczesność produkcji. Naszym klientom gwarantujemy: krótkie terminy, solidność, profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz pełną obsługę od wykonania projektu do uruchomienia i zakończenia produkcji.

Stosowanie innowacyjnych rozwiązań, pozwala na znaczne ograniczenie kosztów transportu, konfekcjonowania i magazynowania, a co za tym idzie na znaczne obniżenie kosztów produkcji. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy związane z produkcją, nowymi technologiami przetwarzania tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do współpracy!